Tule tööle
juhtimiskeskus 12552, üldtelefon 6488020
Flash player needed to display this


Meie mujal:

Latvia Grifs ag Grifs AG Lithuania
Latvia Grifs ag Grifs AG Latvia
Flash player needed to display this

Tule tööle

GRIFS OÜ põhiväärtusedausus, koostöö, loovus ja tahe – on märksõnadeks ka töösuhetes. Iga töötaja on ainulaadne koostööpartner, kelle hoiakud, tahe, teadmised ning oskused aitavad meil saavutada pikaajalist edu. Kui sa austad kaaskodanike ja oled huvitatud turvatööst, oled meie firmas oodatud ning hinnatud meeskonnakaaslane. Sellelt leheküljelt leiad ülevaate vabadest töökohtadest.

Turvatöötaja kaubandusobjektile Tallinnas                                                                             

Töö kirjeldus – turvalisuse tagamine kliendi objektil, korrarikkumiste tõkestamine, probleemide tekkimise ennetamine ja turvatunde loomine, firma maine kujundamine.

Nõudmised kandidaadile vanust vähemalt 19.a, vähemalt põhiharidus, laitmatu minevik, hea füüsiline vorm ja tugev tervis, riigikeele oskus kesktasemel B2 ( vaba suhtlustase).

Ootame soovi suhelda erinevate inimestega, eelnevat kogemust klienditeeninduses, esinduslikku välimust, julgust ja oskust toime tulla kriitilistes situatsioonides, abivalmidust ja usaldusväärsust, head pingetaluvust ja positiivset elusuhtumist.

Ettevõte pakub Vahetustega graafikujärgset paindlikku tööaega, mõistlikku suhtumist, sõbralikku ja professionaalset meeskonda, turvavaldkonnas konkurentsivõimelist palka, erialast koolitust, firmasisest karjääri võimalust, tasuta sportimisvõimalust

Vajalikud dokumendid

  • isikutunnistus
  • haridust tõendav dokument
  • vene õppekeelega kooli lõpetanutel B2 eesti keele oskuse tunnistus

                Kandideerimise soovi võib esitada siin või Grifs kontoris                                                 E – R 09:00 – 11:00 ja 14:00 – 16:00 Telefon 372 648 8020                              

KUIDAS MEID LEIDA

Tatari 64 10134 Tallinn Vaade Pärnu mnt-lt Vaade Tatari tn ärihoonele