Ettevõttest
juhtimiskeskus 12552, üldtelefon 6488020
Flash player needed to display this


Meie mujal:

Latvia Grifs ag Grifs AG Lithuania
Latvia Grifs ag Grifs AG Latvia
Flash player needed to display this

Ettevõttest

ETTEVÕTTE TEGEVUS BALTIKUMIS
Grifs Balti riikidesTurvafirma Grifs AG alustas oma tööd Lätis 2002 aastal ja ning on kohalikul turul suuruselt teine turvateenust pakkuv ettevõte.

Alates 2003 aastast töötab turvafirma Grifs AG Leedus  ja alates 2004 aasta lõpust  Eestis.

Praegu töötab turvafirmas Grifs AG Lätis veidi rohkem kui 700 turvatöötajat, Leedus on töötajate arv 820 ning kogu Baltikumi peale on meid kokku arvuliselt üle 1700.

Turvafirma Grifs AG osanikud on Läti ettevõtjad ja Norra valvekompanii Protect AS

Grifs AG põhitegevuseks on turvateenuste osutamine. Meilt on võimalik küsida turvakonsultatsiooni, valveseadmeid, projekteerimist ja süsteemide paigaldust ning hooldusteenust. Osutame turvateenuseid — kinnis- ja vallasvara valve ja kaitset, tagame korda objektil ja üritustel ning pakume ka täiendavaid lisateenuseid Lätis ja Leedus puhastusteenuse näol.

GRIFS AG MISSIOON

Grifs AG missioon on tegutseda kogu Baltimaade territooriumil.

Grifs AG missioon on turutendentside määramine ja ühendamine, dikteerida teenuste kvaliteeti ja äritegevuste standardeid, kasvada kõigus ärivaldkondades, pidevalt arendada ja täiendada teenuseid.

Meie missioon on keskenduda töötajatele heaolule, rahulolevatele klientidele arendades igapäevases koostöös päevust valdkonnas kogu organisatsiooni raames.

GRIFS AG VÄÄRTUSED

  • Meie väärtus on ausus – teeme seda, mida oleme lubanud, ja seda ootame ka teistelt.
  • Meie väärtus on vastutus oma ettevõtte imago, töökeskkonna ja inimeste eest, kellega koos töötame. Kliendi turvalisus on meil esikohal, kuna see on meile usaldatud.
  • Meist igaüks on tugev, koos tugevamad. GRIFS AG väärtus on ühtsus. See väljendub abistamises, vastutulelikkuses ja toetamises. Meid ühendab terve konkurents, kuna sellega kasvame – igaüks omaette ja kõik koos.

Suuremad Grifs AG kliendid RIMI BALTIC (kauplusekett), LINSTOW (kaubanduskeskuste operaator), NARVESEN BALTIJA (kauplusekett) ja ka IBM Latvija, Tele 2, CUBUS, DRESMANN, BIK-BOK, JYSK, DOLE, DanskePanka, SELVER, DOMINA

GRIFS EESTI
Tegevust alustasime Eestis 2004. aasta lõpust. Tänaseks oleme suutnud saavutada kindla positsiooni Eesti turvaturul. Meie esindused on Tallinnas, Narvas, Tartus ja Paides. Turvateenust osutame kõigis Eesti suuremates linnades.

Grifs AG omab rahvusvahelist kindlustuspoliisi tegevusriskide vastutuse kohta summas 3 miljonit eurot.